Punkt Widzenia

 • Jak rozwiązać konflikt na Ukrainie?
  Jak rozwiązać konflikt na Ukrainie? Cały świat jest w szoku po po katastrofie malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który rozbił się w Ukrainie. Zgineli wszyscy: 280 pasażerów i 15 człownków załogi.

Nasze sprawy

Ukraińcy w Polsce

 • „Kocham, kochany, Kijów i Warszawę…”
  „Kocham, kochany, Kijów i Warszawę…” „SweeTea”- dla duszy, sklepy – dla biznesu Podczas rozmowy ze Switłaną Nowakowską - bizneswoman ze stolicy Polski, przypomniałem sobie melodię „Pociąg do Warszawy”. W latach…

iYouthFacebook

 
środa, 11 grudzień 2013 16:55

Akcja solidarności z protestującymi na Ukrainie

W nocy z piątku na sobotę w Kijowie przemocą rozpędzono pokojową demonstrację opowiadającą się za stowarzyszeniem z UE. Chcemy wyrazić solidarność z protestującymi i sprzeciw przeciwko stosowaniu przemocy wobec osób korzystających z prawa do zgromadzeń.

Spotykamy się w tygodniu o 18:00 pod Ambasadą Ukrainy w al. Szucha! 

Pikieta ma charakter pokojowy i organizowana jest przez społeczny komitet „Ukraina za UE”. Prosimy o zapoznanie się z zasadami udziału.

Kontakt dla mediów - Marek, 602-273-002

 
Zaloguj się, by skomentować

 

Ostatnie artykuły

Kultura i Sport

Blogi

 • Św. P. Bohdana Solchanyka
  Św. P. Bohdana Solchanyka 20 lutego na Majdanie Niepodległości w Kijowie od kuli snajpera zginął mój przyjaciel, doktorant Szkoły Nauk Społecznych, wykładowca Ukrainskiego Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie Bohdan Solchanyk.

Edukacja

 • Szkolenie ,,Prawa i obowiązki cudzoziemców w Polsce’’
  Szkolenie ,,Prawa i obowiązki cudzoziemców w Polsce’’

  Międzynarodowa  Organizacja  ds.  Migracji  (IOM)  oraz  Urząd  ds.  Cudzoziemców  serdecznie zapraszają  na  szkolenie  ,,Prawa  i  obowiązki  cudzoziemców  w  Polsce’’,  które  odbędzie  się  27 sierpnia 2014 roku i jest skierowane do pracowników oraz członków organizacji pozarządowych. 

  Czytaj dalej...

Poradnik