Punkt Widzenia

 • „Sami legalizowali Putina”
  „Sami legalizowali Putina” O nieodzownych zmianach na Ukrainie i oczekiwaniach co do reakcji świata na rosyjską agresję mówi Stanisław Fedorczuk – działacz społeczny i politolog z Doniecka, popularyzator…

Nasze sprawy

 • Ukraiński Dom w Warszawie
  Ukraiński Dom w Warszawie Drodzy Ukraińcy i przyjaciele Ukrainy! Pisaliśmy już o tym, że od października w Warszawie działa Ukraiński Dom! Znajduje się on przy ulicy Zamenhofa 1.  

Ukraińcy w Polsce

Poradnik

iYouthFacebook

 
środa, 11 grudzień 2013 16:55

Akcja solidarności z protestującymi na Ukrainie

W nocy z piątku na sobotę w Kijowie przemocą rozpędzono pokojową demonstrację opowiadającą się za stowarzyszeniem z UE. Chcemy wyrazić solidarność z protestującymi i sprzeciw przeciwko stosowaniu przemocy wobec osób korzystających z prawa do zgromadzeń.

Spotykamy się w tygodniu o 18:00 pod Ambasadą Ukrainy w al. Szucha! 

Pikieta ma charakter pokojowy i organizowana jest przez społeczny komitet „Ukraina za UE”. Prosimy o zapoznanie się z zasadami udziału.

Kontakt dla mediów - Marek, 602-273-002

 
Zaloguj się, by skomentować

 

 

Ostatnie artykuły

Kultura i Sport

 • Polak strzela dla FK „Dynamo”
  Polak strzela dla FK „Dynamo” Można go zobaczyć nie tylko w ukraińskiej Pierwszej Lidze, ale także na meczach Pucharu Ukrainy oraz w Lidze Europejskiej. Gole zaczął strzelać polski piłkarz klubu „Dynamo” Kijów Łukasz Teodorczyk. 

Blogi

 • Św. P. Bohdana Solchanyka
  Św. P. Bohdana Solchanyka 20 lutego na Majdanie Niepodległości w Kijowie od kuli snajpera zginął mój przyjaciel, doktorant Szkoły Nauk Społecznych, wykładowca Ukrainskiego Uniwersytetu Katolickiego we Lwowie Bohdan Solchanyk.

Edukacja

 • Wschodnia Szkoła Zimowa 2015 - nabór

  Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego ogłasza nabór na Wschodnią Szkolę Zimową 2015  dla studentów ostatniego roku studiów humanistycznych, którzy nie przekroczyli 25 roku zycia, przygotowujacych prace magisterskie (dyplomowe) z zakresu historii i współczesnosci Europy Srodkowej i Wschodniej (historia, politologia, stosunki miedzynarodowe, socjologia, filologia, literatura, kulturoznawstwo, etnologia, geografia, prawo, ekonomia).

  WARSZAWA - WROCŁAW: 1- 14 MARCA 2015 r.

  WYKŁADY

  SEMINARIA

  SPOTKANIA

  DWA PIĘKNE MIASTA


  Termin zgłaszania sie do udziału w Szkole upływa 20 stycznia 2015 r.

  Wszelkie pytania prosze kierowac na adres: wsl.studium@uw.edu.pl

   

  FOLDER INFORMACYJNY

Archiwum